adAway

3.3

4.0

18

Sinir bozucu ve davetsiz reklamları unutun

3.9M

Bu uygulamayı oyla

adAway Android cihazınızda tarayıcınızı kullanırken ortaya çıkan pop-up'ları engelleyen bir reklam engelleme aracıdır. Uygulama aynı zamanda cihazınızdaki taşıyıcı dosyaları seçmenize de yardımcı olur.

Bu tip uygulamalarda olağan olduğu gibi adAway ile birlikte istediğinizde istisnalar ekleyebileceğiniz websitelerden bir 'beyaz liste' oluşturabilirsiniz. Tabi ki istediğinizde kara listeye daha fazla sunucu ekleyebilirsiniz. Ne yapmaya karar verirseniz verin bütün ayarlar sizin isteğinize göre yapılandırılacaktır.

adAway'i kullanmak için root edilmiş bir cihaza ihtiyaç duyacağınızı unutmamanız önemlidir. Eğer Android cihazınız root edilmemişse yukarıda tanımlanan bütün özelliklere erişim sağlayamazsınız. Bunu çözmek için her zaman Uptodown'dan Towelroot gibi bir uygulama indirebilirsin.

adAway, Google Play'de mevcut olmamasına rağmen (belki de bu yüzden) çok önemli özellikleri olan, reklamları engelleyici mükemmel bir araçtır. Ayrıca kullanıcı arayüzü basit, kullanışlı ve ayarlaması kolaydır.
Gereksinimler

Android 2.1 veya üst sürümü gerektirir. Root edilmiş bir cihaz gerektirir.

Uptodown X